Teveel oogst? Denk ook eens aan de Voedselbank

Zelfs in deze tijd van droogte kan het zijn dat uw oogst groter is dan je zelf nodig hebt. Wellicht zijn familieleden en/of buren ook al voldoende voorzien. Als dan nog steeds over is, denk dan eens aan de Voedselbank.

De Korenaar, de Voedselbank van Lelystad maakt wekelijks zo’n 200 voedselpakketten gereed voor hen die het veel minder breed hebben dan u of ik. Gun hen ook een extra groente, vers van het veld.

De Korenaar zien uw producten het liefst op donderdagochtend tussen 10.30 en 12.00 uur verschijnen, dan bereiden ze de pakketten voor. Op vrijdagochtend worden ze dan samengesteld en in de middag op een aantal verdeelpunten aan de man gebracht.

U vindt de Voedselbank op het Gildenhof, Wigstraat 2, tegenover het tankstation. En ook op: https://www.voedselbanklelystad.nl.

Ze zullen u erg dankbaar zijn.

Het bestuur

Hans Luiten