Champost/champignonmest

Begin dit jaar heeft Kees Bus, een van de bestuursleden van VTV Zuigerplas, gezorgd voor de levering van een aantal kuub champost voor de grondverbetering van de volkstuintjes.

Er is aan het bestuur gevraagd of er dit jaar weer champost wordt geleverd. Dit verzoek hebben we in de vergadering besproken en we hebben besloten dat we dit weer zullen verzorgen.

Anders dan vorig jaar willen wij wel van te voren weten wie champost op de tuin wil gebruiken en hoeveel kuub (1m³) per persoon er gewenst is. Wij willen voor 1 december weten hoeveel kuub wij in totaal moeten bestellen. Wij laten weten op welke dag de champost wordt aangeleverd. Diezelfde dag moet het door de leden zelf naar de tuin worden gereden. Er zal iemand namens het bestuur bij de champost staan om te controleren dat iedereen die mest weghaalt dat ook besteld heeft.
Een kuub is 10 kruiwagens en kost incl. BTW € 10

Wil je champost hebben, geef het dan door op de volgende manier:
Klik op
vtvzuigerplas@gmail.com

en zet in het bericht:
– hoeveel kubieke meter je wilt hebben
– je tuinnummer
– je naam