Hakken van hand tot hand

Op zaterdagochtend voor Pasen konden hakken, maar ook ander tuingereedschap verkocht en gekocht worden of onderling geruild, De uitgestalde hakken, scheppen, harken,schoffels en klein handgereedschap werden kritische bekeken en geprobeerd. Na veel loven en bieden kwam het meestal tot een deal.

Dit onder het genot van koffie of thee, en natuurlijk lekkere paaseitjes. In totaal verwisselden zo een 30 stuks gereedschap van eigenaar. De vijftien deelnemende  collega tuinders  gingen gelukkig naar huis. Zij hadden overbodig gereedschap geloosd of juist een ontbrekende hak of schep gescoord. Een actie die voor herhaling vatbaar is.

Het niet verkochte gereedschap is tijdelijk opgeslagen in de verenigingsschuur.
Heb je nog belangstelling voor iets, benader dan Kees Bus of Kees van Wijk hiervoor.

Kees van Wijk